Opinie

Karolina Tutajewska-Szczerba Prezes w Tutajewski s.j. – produkcja opakowań metalowych
"Firma godna polecenia, solidnie i terminowo wywiązują się ze zlecenia. Komunikacja z klientem bez zastrzeżeń. Wniosek i uzupełnienia przygotowane kompleksowo i w terminie. Ogólne odczucia dotyczące współpracy z AOF - bardzo pozytywne"
Małgorzata Bartczak Europejska Federacja Doradców Finansowych
"Europejska Federacja Doradców Finansowych współpracuje z Art of Finance od 2012 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy wspólnie wiele projektów i każdy był realizowany na najwyższym poziomie. Współpraca z Art of Finance przebiega zawsze bardzo sprawnie i profesjonalnie, a ludzie, którzy tworzą firmę to prawdziwi pasjonaci. AOF jako Partner biznesowy to najlepszy wybór."
Tadeusz Redyk Prezes w Logmaster sp. z o.o. – logistyka, magazyny
„Logmaster współpracuje z fachowcami bo "Art of Finance" dali się poznać że: 1) potrafią dotować najtrudniejsze projekty 2) dają wysokiej jakości szkolenia 3) doradzają w tych trudnych czasach dla biznesu 4) są blisko problemów przedsiębiorcy 5) działają na terenie całego kraju 6) przy tym wszystkim są bardzo skuteczni!”
Anna Łyżwa Właściciel Studio Rozwoju Kompetencji
"Art of Finance Doradztwo Biznesowe to mój sprawdzony Partner w biznesie, z którym Studio Rozwoju Kompetencji od lat organizuje i realizuje usługi doradcze i szkoleniowe. Najlepsi eksperci, praktycy i specjaliści w swoich dziedzinach, z pasją do pracy i wszystkiego co robią. Współpraca z Wami to sama przyjemność!"
Marek Szymański Redaktor Naczelny magazynu Fundusze Europejskie
"Znam Art of Finance Doradztwo Biznesowe od momentu, kiedy zacząłem redagować magazyn Fundusze Europejskie, czyli od 2003 r. (!) Jak widać, firma Szczepana nadal ma się dobrze. Największym atutem AOF jest naprawdę indywidualne podejście do klienta. Chciałoby się powiedzieć - nawiązując do pasji Szczepana - że firma osiągnęła szczyty”
facebook
Smoothfoot