02.01.2019 Szczepan Brzeski

Zajmujemy się rozwojem biznesu naszych klientów. Szkolenia i doradztwo to nasze główne produkty
Ktoś powie: „Pokażcie rezultaty”. Bardzo proszę 😊

➡️Podsumowaliśmy rok 2018 i mamy duże powody do satysfakcji!⬅️

Pomogliśmy naszym klientom w sięgnięciu po 🔥 35 534 832,26 zł🔥 To kwota która pozwala nam z satysfakcją patrzyć na mijający rok. Good Job!

Projekty które przygotowywaliśmy osiągały najwyższe miejsca na listach rankingowych np. 1 miejsce dla projektu przygotowanego dla TyliczSki sp. z o.o. lub osiągały ponad 90% maksymalnej ilości punktów w ocenie merytorycznej. Dotowaliśmy projekty w konkursach regionalnych i krajowych. Największą dotacją, którą pozyskaliśmy dla jednego przedsiębiorcy wynosiła aż 4 058 640,00 zł.

Nad zwycięskimi projektami współpracowaliśmy z wieloma osobami w rożnych częściach kraju.
Kilkanaście kolejnych projektów mamy złożonych. Procedują się projekty w ramach działań na Eko-przedsiębiorstwa w Małopolsce, E-usługi na śląsku czy Innowacje w konkursach krajowych.

Nie wszystkie projekty, które przygotowywaliśmy uzyskały wsparcie. Zarówno My jak i klienci wiemy że są to konkursy a wynik jest tak naprawdę wyznacznikiem 3 składowych: pomysłu na projekt, innych konkurencyjnych projektów oraz to za co my jako zespół AOF jesteśmy odpowiedzialni: sposób przygotowania dokumentacji. Wiemy jednak, że obie strony oczekują sukcesu. Każdy projekt zwycięski i ten który nie uzyskał wsparcia jest dla nas dobrą lekcją.

Ze smutkiem zauważamy również, że nie zawsze możemy pomóc naszym potencjalnym klientom. Często musimy odmawiać współpracy ponieważ projekty nie wpisują się w wyśrubowane oczekiwania poszczególnych konkursów. Oczywiście doradzamy co należałoby zmienić ale nie zawsze jest to możliwe aby projekt mało innowacyjny (jednocześnie może być świetny biznesowo) stał się innowacją w skali regionu. Na ile możemy to doradzamy ścieżkę innowacji i wtedy szanse takich projektów rosną.

Co dalej?
W 2019 rok to kilkadziesiąt konkursów w regionach i przynajmniej kilkanaście krajowych. Jest w czym wybierać! Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Dziekujemy za zaufanie🙏
Zespół Art of Finance

#dotacjeUE #rozwój firm #2019NoweKonkursy #doradztwo — z Rafał Horn, Kamila Kosal-Garbacz i Szczepan Brzeski w Art of Finance Doradztwo Biznesowe.

facebook
Smoothfoot